HİZMETLERİMİZ

 1. Apart Temizliği

  Özenli güler yüzlü personellerimiz ile bütçenizi aşmayacak uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Detay Temizlik olarak sizlere, apartınızda tertemiz bir ortam sunmaktayız.

 2. Apartman Temizliği

  Apartman ortak kullanım alanlarının en başında gelmektedir. Apartman temizliği özenle ele alınması gereken bir konudur. Detay Temizlik apartmanlarınızın baştan aşağıya temizliğini sağlar.

 3. Banka Temizliği

  Personellerimiz hafta içi ve hafta sonu, mesai saatlerinde veya dışında talep ettiğiniz periyotlarda hizmet vermektedir. Sakarya'da banka temizliği için tüm bölgelerde hizmet vermekteyiz. 

 4. Cam Temizliği

  Detay Temizlik sizleri bu tür hesaplar yapmaya zorlamaz. Uygun maliyet ve nitelikli cam temizliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 5. Cami Temizliği

  Camiler sürekli temiz tutulmalıdır. Detay Temizlik olarak bu hassas temizlik konusunda yılların deneyimi ile temizliği sağlıyoruz.

 6. Dış Cephe Temizliği

  Plaza, Apartman, iş hanı gibi mekânlar için kule vinç ve askılı asansör yardımı ile temizlik yapılmaktadır. Detay Temizlik yaşadığınız her mekâna her ortama temizlik çözümleri sunar. 

 7. Endüstriyel Temizlik

  Endüstriyel Temizlik alanında gerekli özeni veren Detay Temizlik bu makro ortak kullanım alanlarının temizliği konusunda sizlere her türlü hijyen teminatını sunmaktadır.

 8. Etüt - Okul - Dershane Temizliği

  Detay Temizlik olarak yarının ışığı gençlerin temiz bir ortamda eğitim görmeleri için tertemiz okul dershabe etüt alanları sunuyoruz.

 9. Ev Temizliği

  Çalışan elemanlarımızı özellikle işinde başarılı ve tecrübeli kişiler olarak seçiyoruz ve dolayısıyla ortaya kusursuz işler çıkıyor. 

 10. Koltuk ve Halı Temizliği

  Detay Temizlik yerinde koltuk ve halı temizliği hizmetiyle tertemiz ve yaşanılır alanlar sunmak için elinden gelenin en iyisini ortaya koymaktadır.

 11. Merdiven Temizliği

  Detay Temizlik tertemiz merdivenler için bir telefon kadar uzağınızda. Bize ulaşın gelelim ve merdivenlerinizi tertemiz şekilde hizmetinize sunalım.

 12. Ofis ve Büro Temizliği

  Ofisinizin, büronuzun temizliği profesyonel ekiplerimizle, değerli müşterilerimizin istekleri değerlendirilerek Detay Temizlik tarafından en üst kalitede hizmet sunarak yapılmaktadır.

 13. Site İçi Temizliği

  Temizlik konusunda yapılan çalışmalar hepinizin memnuniyetini kazanacak. Detay Temizlik olarak sitelerinizi tertemiz yaşanılır alanlar olarak kalması için gayret ediyoruz.

 14. Villa Temizliği

  Rutubet ya da kirlilikten bulunmak istemediğiniz odalar iyi bir temizlikten sonra güzel ve düzenli odalara dönüşecektir. Detay Temizlik ile size geriye tertemiz villalarınızın keyfini sürmek kalır.

 15. Zemin Cilalama İşlemleri

  Detay Temizlik olarak mermer, pvc, epoksi, çini, mozaik her tür yüzeyde temizlik ve cila uygun teçhizat, makine ve ekipmanlarımız ile dünya standartlarında yapılmaktadır. 

 16. Çevre Düzenleme Bakım

  Çevre Düzenleme Bakımı sürekli uzman bakımına gereksinim duyan bir çalışmadır. Tüm bu çevre düzenlemesi ve bakım işlemini Detay Temizlik olarak üstleniyoruz.

 17. Çevre ve Mıntıka Temizliği

  Çevre, insanlarla birlikte diğer bütün canlıların yaşamı ile doğrudan alakalıdır. Yaşadığınız alanların detaylı çevre ve mıntıka temizliği Detay Temizlik tarafından itinayla yapılmaktadır.

 18. İnşaat Sonrası Temizlik

  İnşaat sonrası oturacağınız yeni evinizde tertemiz bir başlangıç yapmanız için sizler için özenle çalışıyoruz. Hemen bizi arayın güzel bir başlangıç yapmanıza olanak tanıyalım.